X
تبلیغات
رایتل

قاضی دادگستر

حقوق معنوی قاضی دادگستر

حق تألیف

حق انحصاری نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای این پایگاه، از جمله کلیه تصاویر و متون موجود، متعلق به  «قاضی دادگستر و همکاران وی» بوده و مشمول حمایت‌های مقرر در قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382به ویژه مواد 62 و 74 آن قانون می‌باشد.


 «قاضی دادگستر»  اجازه می‌دهد:

 • برای استفاده‌ی شخصی و غیر تجاری، مطالب موجود در این پایگاه فراخوان (download) شده نمایش داده شوند یا چاپ گردند.

 • به صفحه‌ی نخست (homepage) یا سایر صفحات این پایگاه پیوند (link) برقرار گردد.

• هرگونه استفاده دیگر از مطالب ارائه شده در این پایگاه نیاز به اخذ مجوز خاص قبلی از  «قاضی دادگستر» دارد.


عدم مسئولیت

اطلاعات موجود در این پایگاه به منظور اطلاع رسانی تهیه گردیده و جهت ارائه به سایر مراجع قابل استفاده نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از اطلاعات فوق به عهده بازدید کننده می‌باشد.


در خصوص پیوند‌هایی (
links) که در بخش‌های لینکستان حقوقی و عمومی به منظور سهولت در استفاده ارایه شده‌اند نیز، هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به محتوای آنها یا هر پایگاه دیگری که به این پایگاه دسترسی داشته یا متصل باشند، بر عهده  «قاضی دادگستر»  قرار نخواهد گرفت.


 «قاضی دادگستر» این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا اطلاعات منتشرشده، زمان انتشار و شیوه‌های مورد استفاده برای تولید اطلاعات را تغییر دهد. همچنین این امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات فوق در آینده ادامه پیدا نکند.


حفظ اسرار و اطلاعات

پایگاه «قاضی دادگستر» متعهد است که مسائل خصوصی کاربران که در قالب پرسش‌های حقوقی از سوی آنان مطرح می شود را حفظ نماید و همچنین است اطلاعات شخصی دیگر از جمله نشانی پست الکترونیک.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)